Пiдключення • Простонет Iнтернет-провайдер
Спробуйте нову версію сайту
Перейти

Пiдключитися Просто!

заповнiть повнiстю форму та натиснiть кнопку “Пiдключитись”
Iнтернет
Стабільний сигнал
Телебачення
Цифрова якість
hidden block
hidden block
hidden block

Потрібен Wi-Fi роутер?

TP-Link 841N

Пристрій обладнаний двома незнімними антенами і може похвалитися підтримкою стандарту 802.11 n зі швидкістю безпровідної передачі даних до 300 Мбіт/с.

більше

649 грн

Netis WF2780

WF2780 Бездротовий дводіапазонний маршрутизатор з технологією Wi-Fi 802.11ас, швидкість 1200 Мбіт/с. Бездротовий дводіапазонний маршрутизатор netis WF2780 оснащений Wi-Fi технологією наступного покоління 802.11ас. Він надасть Вам одночасну роботу в двох частотних діапазонах: на швидкостях 900Мбіт / с на частоті 5ГГц і на швидкості 300Мбіт / с на частоті 2.4ГГц. Цей маршрутизатор ідеально підійде для високошвидкісного скачування інформації, онлайн ігор, здійснення інтернет дзвінків і перегляду медіа-контенту в HD якості.

більше

1 099 грн

TP-Link 840N

Характеристики та опис TP-LINK TL-WR840NМаршрутизатор (роутер) TL-WR840N – це комбінований мережний пристрій, призначений як для офісу, так і для домашнього використання. TL-WR840N застосовує технологію 2T2R MIMO і створює мережу з надвисокою швидкістю передачі даних.Пристрій виконаний в стильному корпусі і оснащений кнопкою QSS, яка встановить захист WPA2 швидко і без зусиль.

більше

599.00 грн

Потрібна ТБ-приставка?

Х96 Max+

Цифрова приставка Х96 Max це:- сучасний 4-ядерний процесор з вбудованим графічним 4-ядерним чіпом, що забезпечить ідеальну якість зображення та чітку картинку;- RAM 4 Gb, HDD 32 Gb;- мініатюрні розміри та акуратний корпус; - посилений режим охолодження, що оберігає від перегріву при тривалій експлуатації;- можливість підключати аеро-пульт через USB, що забезпечить стабільну роботу при розміщенні девайсу в важкодоступному для сигналу місці.Цифрова приставка Х96 Max+дуже добре працює з FullHD, підтримує потокове відео та IPTV, справляється з дозволом в 4К на швидкості 30 кадрів на секунду, дає можливість грати в ігри, працювати в офісних додатках та мережі інтернет через браузери

більше

1 139 грн

WorldVision T62M

Цифрова приставка World Vision T62М це:

  • прийом цифрового телебачення в стандартах мовлення DVB – T/T2. (32 канали) і кабельного DVB – C телебачення;
  • IPTV телебачення, що дозволяє переглядати фільми, серіали і шоу без абонплати;
  • функція запису та можливість включити на паузу.

більше

549 грн

Х96 mini

Цифрова приставка Х96 mini це:- сучасний 4-ядерний процесор з вбудованим графічним 4-ядерним чіпом, що забезпечить ідеальну якість зображення та чітку картинку;- мініатюрні розміри та акуратний корпус; - посилений режим охолодження, що оберігає від перегріву при тривалій експлуатації;- можливість підключати аеро-пульт через USB, що забезпечить стабільну роботу при розміщенні девайсу в важкодоступному для сигналу місці.Цифрова приставка Х96 mini дуже добре працює з FullHD, підтримує потокове відео та IPTV, справляється з дозволом в 4К на швидкості 30 кадрів на секунду, дає можливість грати в ігри, працювати в офісних додатках та мережі інтернет через браузери.

більше

799.00 грн


router

Швидкiсний Інтернет
до 300 Мбiт/с

tv

Цифрове та
кабельне ТБ

speed

Різноманітний список
телеканалів

headphone

Пiдтримка клієнтів
24/7

Start typing and press Enter to search