Viasat Premium • Простонет Iнтернет-провайдер
Спробуйте нову версію сайту
Перейти

тариф цифрового ТБ

Viasat Premium

59 грн/міс

об’єднує в собі найпопулярніші жанри ТБ: новинки кіно, модні серіали, документальні програми про історію і природу, наукові передачі, розважальні шоу і спорт. Все доступно в хорошій якості і без реклами.

VIP Premiere

Трансляція здійснюється в HD-форматі.

Преміальний канал VIP Premiere складається переважно з телевізійних прем’єр новітніх голлівудських фільмів, відзначених престижними нагородами.

Якщо Ви стежите за новинками в світі кіно, хочете провести затишні вечір з родиною за переглядом якісного фільму або влаштувати кіно-вечірку з друзями – VIP Premiere – те, що Вам потрібно! Побалуйте себе неймовірною якістю зображення і звуку!

Преміальний канал VIP Premiere складається переважно з телевізійних прем’єр новітніх голлівудських фільмів, відзначених престижними нагородами.

Вас чекають лідери касових зборів Росії і США, картини за участю найпопулярніших сучасності, володарів численних премій.

VIP Megahit

Трансляція здійснюється в HD-форматі.

VIP Megahit – канал, що пропонує телеглядачу ексклюзивну добірку світових кінобестселерів.

Це справжні кінохіти, світові блокбастери, улюблені кінофраншизи, фільми-лауреати та культові стрічки. Кіно, яке вам захочеться переглядати знову і знову. Перенестися в унікальний світ кіно, знову відчути себе героєм улюбленого фільму – тепер це можливо завдяки VIP Megahit HD.

VIP Comedy

Трансляція здійснюється в HD-форматі.

Канал VIP Comedy присвячений першокласним комедіям, здатним змінити ваш настрій виключно в кращу сторону в будь-який час дня і ночі. Цей канал – найкращі ліки від хандри!

Якщо ви втомилися за день і мрієте відвернутися від обтяжливих думок або хочете провести вихідні в піднесеному стані духу; якщо ви любите і цінуєте відмінне почуття гумору, а також жити не можете без кращих комедійних акторів сучасності, які здатні викликати напад заразливого сміху однією своєю присутністю на екрані, тоді VIP Comedy – то, що доктор прописав!

Телепрограма VIP Comedy Завдяки унікальній добірці комедійних фільмів телеканалу VIP Comedy, глядачів чекають найсмішніші історії та улюблені комедіанти.

via-nat-his

Viasat Nature та Viasat History HD

Унікальні програми про природу та історію в високій якості. За допомогою даних телеканалів з’являється можливість відкрити в собі розуміння, доброту і уважність, як до навколишнього середовища, так і поглянути по-новому на минулі століття, відкрити при цьому для себе нові факти минулих епох.

Відмінна альтернатива підручників з історії і сухим фактам. Знайомтеся з життям нашої планети і відкривайте секрети людської цивілізації на «Viasat Nature» / «Viasat History HD»

Дані телеканали призначені для всіх, хто любить навколишню флору і фауну, захоплюється природою, обожнює тварин, а також розрахований на телеглядачів,  яким не байдужа історія розвитку людства, історичні факти і події давнини.

Трансляція здійснюється в HD-форматі.

via-sport

VIP Premiere

Бокс, баскетбол, бейсбол, гонки, хокей, американський футбол і багато іншого. Найпопулярніші змагання і спортивні поєдинки, прямі трансляції і повтори кращих матчів.

Любите відкривати спортивні горизонти? На каналі Sport HD Вас чекають ігри кращої баскетбольної ліги світу NBA, включаючи “Зоряний вікенд”, плей-офф і фінальну серію.

Телепрограма Sport HD розрахована як на простого любителя передач про спорт, так і на професіонала, який хоче почерпнути знання про інші види спорту. Програма ділиться на: новини спортивних подій, хроныку спорту, документальні фільми, трансляцію ігор і чемпіонатів.

Трансляція здійснюється в HD-форматі.

Start typing and press Enter to search