ГіГантські можливості з Інтернетом на швидкості до 1000 Мбіт/сек
Підключити
Тариф Максимальний
Відчуйте максимум задоволення від роботи в мережі
Гігабіт або 1000 Мбіт/сек дозволяють максимально ефективно та комфортно користуватися Інтернетом. Це завжди стабільне та безперебійне з’єднання, максимальна швидкість роботи в мережі, більше 300 каналів цифрового телебачення, незалежно від погоди та розташування.
Prosto вигідний Інтернет
Висока швидкість. Незалежно від кількості підключених до мережі гаджетів, насолоджуйтесь спілкуванням вживу, дивіться фільми в найкращій якості, працюйте вдома.
300+ каналів цифрового ТБ. Оцініть переваги сучасного телебачення, в якому є канали та програми для всієї родини.
Широка географія. Ми пропонуємо високу швидкість та безперебійний доступ до Інтернету, не дивлячись на віддаленість вашого населеного пункту.
Вигідні та доступні тарифи. Підберіть тариф для своїх цілей без переплат. Оцініть наші акції, бонуси й програми лояльності для нових та існуючих клієнтів.
Стабільне з’єднання. Завдяки новітньому якісному обладнанню, ми гарантуємо високу безперебійну швидкість Інтернету, не дивлячись на погоду та географію.
Цілодобова технічна підтримка клієнтів. Ми працюємо без перерв та вихідних, тому завжди готові відповісти на ваші питання.
Підключити
Prosto максимум можливостей зі швидкістю до 1 Гбіт/сек
Працюйте вдома
Отримуйте освіту
Дивіться відео онлайн з високою чіткістю зображення
Грайте в онлайн-ігри
А також ви можете:
Швидко завантажувати та передавати дані
Ви зможете завантажувати та відправляти в мережу великі за розміром файли за лічені хвилини. Даний інструмент необхідний для роботи фотографам, розробникам, дизайнерам, іншим спеціалістам digital-сфери.
Одночасно використовувати безліч приладів
Ви зможете підключати безліч гаджетів до однієї мережі без втрати швидкості у кожного з них. Оскільки трафік ділиться між всіма пристроями, швидкість краще підключати з запасом.
Підвищити власний комфорт
Ви не будете більше витрачати час на завантаження та відчувати роздратування від зависань відео-потоку. Вам будуть доступні новітні формати відео та графіки.
Хочете спробувати наш гігабітний Інтернет?
Підключити
FAQ
Відгуки
Олексій, 38 років
З гігабітним Інтернетом я взагалі ні за що не хвилююся. Жодного стресу чи розчарувань. Зараз мені вистачає швидкості на всі гаджети.
Ірина , 25 років
Я люблю дивитися фільми, але тільки зараз можу насолоджуватися найвищою якістю. Я отримую задоволення від безперебійного перегляду, не витрачаю зайвий час на завантаження. Цифрові канали, відео, стрімінгові сервіси - сьогодні все це для мене доступно. Рекомендую.
Іван , 49 років
Все працює, дякую. Хлопці все підключили та встановили швидко, професійно. Служба підтримки відповідає на всі мої питання. Буду рекомендувати сусідам та колегам.
Prosto забудьте про очікування та насолоджуйтесь дією з нашим високошвидкісним гігабітним Інтернетом!
Підключити