Ви діючий абонент
Prosto?
Як це працює?
Всі абоненти мережі Prosto можуть бути онлайн при відсутності світла. Все дуже просто!
1 крок

Придбайте додаткові джерела живлення для ONU-термінала та роутера в нашому онлайн магазині обладнання

Заповніть заявку на підключення за технологією PON на цій сторінці та чекайте на дзвінок оператора

1 1
2 крок

При відсутності електрики, підключіть ONU-термінал та роутер до резервного живлення

Майстер у зазначений час проведе оптичний кабель у вашу оселю та встановить ONU-термінал

2 2
3 крок

Насолоджуйтесь швидкісним інтернетом так довго, наскільки вистачить вашого додаткового джерела живлення*

Придбайте у нас додаткові джерела живлення для ONU-термінала та роутера, і користуйтеся інтернетом, коли немає електрики*

3 3
Підключайте енергонезалежний інтернет всього за 1 грн
Ще боїтеся темряви?
Ми підготувалися до важкої зими. А Ви?
Кілька зусиль, і ви з інтернетом навіть при відключенні електрики.
Чому абоненти обирають Prosto?
Автономний інтернет — це ще не все, чим ми можемо здивувати Вас.
man

Швидкість до 1000 Мбіт/с

Гігабітний інтернет — це 100% задоволення від користування, десятки підключених пристроїв одночасно, безперебійний зв'язок, ігри та відео в кращій якості.

300+ каналів телебачення

Новини, мультики, кіно, спорт — дивіться канали для всієї родини. Телебачення можна дивитися на 5 будь-яких пристроях одразу, вживу або в записі.

20 000+ фільмів

У нашому відеокаталозі є тисячі фільмів без реклами в кращій якості. Можна обрати рік, жанр або користуватися пошуком. Клац, і приємний вечір гарантовано.

Енергонезалежний інтернет

Наше обладнання має потужне резервне живлення, тому інтернет працює навіть при повній відсутності електрики. Відключення світла не залишить вас без зв'язку зі світом.

Часті питання
Відповіді на найчастіші питання Ви знайдете в цьому розділі. Якщо їх немає тут, тоді залишайте заявку на підключення, і ми обов'язково зателефонуємо Вам.
*Ми маємо потужні генератори на магістральному обладнанні, тому сигнал від нас Ви отримуєте і під час відсутності світла. Якщо Ви придбаєте у нас додаткові джерела живлення для ONU-термінала (біла коробочка) і для роутера (якщо потрібен wi-fi), то у Вас буде працювати інтернет навіть при відсутності електрики. Якщо Ви мешкаєте у приватному будинку, це може бути генератор або сонячні батареї. Важливо! Додаткові джерела живлення мають підходити до Вашого обладнання. Інформацію про живлення можна побачити на блоці живлення або нижній стороні вашого обладнання. Час роботи інтернету буде залежати від потужності Вашого додаткового джерела живлення. Якщо кількість користувачів на ділянці невелика, тоді ми вимушені вимикати генератор через нераціональність використання ресурсів. Так само неможливо встановлювати генератор у комендантську годину. Підключення за технологією PON відбувається за наявності технічної можливості.