32 цифрових телеканали – безкоштовно

Шановні абоненти!
Ми хочемо повідомити Вам приємну новину. З січня 2019 року ми зробили цифрове телебачення доступним кожному. Відтепер, 32 цифрових телеканали у новому пакеті “Соціальний” будуть доступні тимчасово у тестовому режимі для всіх абонентів мережі Prosto. Дивіться телевізійні канали, просто встановивши на Вашому комп’ютері IPTV плеєр або налаштувавши телевізор з фукцією SMART, цифрову приставку, чи Ваш мобільний пристрій. Зі списком каналів Ви можете ознайомитися за посиланням.
Підключити безкоштовний пакет цифрового ТБ Ви можете в особистому кабінеті  або зателефонувавши до контакт-центру за номерами:
(098) 233-44-86 (050) 233-44-86, (093) 170-02-33..
Нагадуємо, у Вас є можливість додатково підключити інші пакети цифрового телебачення:
Пакет «Україна» – в який входить більше 90 найнеобхідніших інформаційних і новинних каналів – 39 грн/міс;
Пакет «Всесвіт» – в який входить більше 150 телеканалів спортивної, музичної, новинної тематики з безліччю кіно-каналів на будь-який смак – 79 грн/міс;
Пакет «Viasat Преміум» – надає доступ до 5 – ти мега популярних телеканалів у форматі HD: ViP Premiere, ViP Megahit, ViP Comedy, Sport HD, Viasat Nature/Viasat History HD – 59 грн/міс;
Пакет «Всесвіт Преміум» – який включає у себе 150 цифрових телеканалів пакету «Всесвіт», а також 5 топових телеканалів пакету «Viasat Premium» – 129 грн/міс.
З інтернет-провайдером Prosto цифрове телебачення стає доступним кожному!

Назад, до новин