Prosto бонус

Як працює бонусна програма

За що нараховуються бонусні бали:
Програма лояльності
Нарахування бонусних балів стартує після року користування нашими послугами. Бонусний відсоток буде зростати з кожним роком від 2% до 20%. Ви з нами 10 років? Отримайте на бонусний рахунок 20% від внесеної щомісячної абонплати.
Запроси друга
Приводьте друзів – отримуйте бонусні бали! За кожного друга, який підключився до мережі Просто, Ви отримуєте 2500 балів на бонусний рахунок.
Активність
Долучайтеся до наших соцмереж, робіть репости, беріть участь в конкурсах і отримуйте за це додаткові бонусні бали. Активність у соціальних мережах буде заохочуватися додатковими балами.
На що можна витратити:
Оплата тарифу Інтернет
Не витрачайте готівку, але продовжуйте користуватися інтернетом від Просто.
Накопичуйте бонусні бали та сплачуйте ними за користування нашими послугами.
Оплата телебачення
Накопичуйте бали та дивіться улюблені телеканали безкоштовно! Списуйте бонуси з власного рахунку та сплачуйте ними за сучасне ОТТ телебачення.
Оплата додаткових послуг
Отримайте реальний IP за бонусні бали. Спишіть необхідну кількість бонусів з власного рахунку та не витрачайте свої кошти на додаткові послуги.

Робота бонусної програми на прикладі

1 крок
Приводьте друга та отримайте 2500 бонусів на рахунок
2 крок
Заходьте в «Особистий кабінет» та списуйте бонуси
3 крок
Користуйтеся інтернетом БЕЗКОШТОВНО від Prosto за бонуси!

Нарахування бонусних балів

Кожен новий клієнт повинен самостійно активувати «Бонусну програму» у особистому кабінеті

Бонусні бали не нараховуються у наступних випадках:

— Якщо клієнт перебуває більше 3 місяців у статусі «Відключений» бонусний рахунок обнуляється, а програма лояльності перестає діяти.

— Бонусні бали не нараховуються за місяці, в яких не була списана повна абонплата (було «Утримання у мережі», або стан блокування за несплату).

— Бали будуть зараховуватися на бонусний рахунок щомісяця від внесеної щомісячної абонплати. Тобто, якщо ми робимо абоненту знижку (незалежно від її причини), то на суму знижки бали не нараховуються. Бали за акції не нараховуються (акція 6/12, 500 грн на рахунок, тест-драйв та ін.) Знижкою вважається ВСЕ, що абонент недоплачує до повної суми свого тарифу.