Робота в кредит

Забули поповнити рахунок вчасно?

Якщо ви, з якихось причин, забули поповнити свій рахунок — ми готові надати вам послугу «Робота в кредит».
«Робота в кредит» – це відстрочка платежу на 7 днів для продовження роботи у мережі.
Абонент може скористатися послугою лише 1 раз на місяць.


  • Активація послуги здійснюється абонентом самостійно через особистий кабінет.
  • Дана послуга працює лише при негативному балансі на Вашому рахунку.
  • Послугу можна активувати тільки один раз на місяць.
  • У наступному місяці послуга може бути активована тільки після оплати заборгованості за попередній розрахунковий період (календарний місяць).

 

Докладніше про послугу

Послуга «Робота в кредит» дозволяє абоненту самостійно без додаткової оплати тимчасово (на 7 днів *)  підключити доступ до мережі Інтернет, при негативному балансі на своєму особовому рахунку.

Якщо ви не поповнили свій особовий рахунок до 1 числа календарного місяця на необхідну суму (баланс повинен становити не менше вартості вашого тарифного плану) або ж оплатили через банк або термінал, але платіж ще не надійшов, – просто скористайтеся даною послугою і активуйте собі тимчасовий доступ до Інтернету.

Для підключення послуги необхідно авторизуватися в особистому кабінеті та увімкнути “Робота в кредит”.
Після активації послуги доступ до мережі інтернет буде розблоковано без будь-яких обмежень. За сім днів Ви спокійно зможете дочекатися надходження оплати з банку, терміналу або оплатити послуги доступу в Інтернет, якщо раніше Ви це не зробили.
Якщо протягом цього періоду вартість користування послугою не буде сплачена, доступ до мережі буде заблоковано, до повного погашення заборгованості на рахунку.

Важливо! Активація послуги зобов’язує абонента сплатити повну щомісячну абонплату відповідно до обраного тарифного плану. Доступ до особистого кабінету абонента при негативному балансі на його особовому рахунку можливий тільки з нашої мережі. Абонент несе особисту відповідальність за збереження своїх ідентифікаторів доступу в особистий кабінет (пара: логін- пароль) і обмеження доступу до них третіх осіб.

* Послуга припиняє свою дію о 00:00 сьомої доби з урахуванням дня включення.