До уваги абонентів смт. Міжгір’я та Міжгірського району

Повідомляємо, що абоненти ФОП Мішко Є.В. в населених пунктах: Міжгір’я, Нижній Студений, Верхній Студений, Запереділля, Репинне, Ізки, Келечин, Лозянський, Майдан, Пилипець, Подобовець, Сойми, Річка, Голятин, Закарпатської області – будуть обслуговуватись під торговою маркою Prosto.
Тарифні плани доступні до вибору для мешканців смт. Міжгір’я:
– Легкий Старт – швидкість до 100 Мбіт/сек, за 100 грн/міс*
– Оптимальний – швидкість до 100 Мбіт/сек, за 199 грн/міс;
– Максимальний – швидкість до 300 Мбіт/сек, пакет телебачення ОТТ “Комфорт Плюс” та дин. IP-адреса, за 249 грн/міс.
* – усі існуючі абоненти будуть переведені на акційний тариф “Легкий старт”. Заявки на підключення акційного тарифу приймаються до 31.12.2020. Тарифний план діє 6 місяців, з моменту підключення. Після закінчення дії акційного тарифу всі абоненти автоматично будуть переведені на тариф “Оптимальний”.
Тарифний план доступний до вибору для мешканців Міжгірського району:
– Базовий – швидкість до 50 Мбіт/сек, за 200 грн/міс.
Номера особових рахунків буде змінено, про що кожен абонент буде проінформований операторами служби технічної підтримки, яка працює цілодобово і відповість на всі питання, які виникнуть в процесі користування послугою, за телефонами:
(044) 233-44-86, (098)  233-44-86, (050) 233-44- 86, (093) 170-02-33.
Після переводу абонентів на нові особові рахунки буде змінено реквізити на оплату послуг. Здійснити платіж можна буде за допомогою Приват24, терміналів самообслуговування, обравши кнопку “Prosto” або на сайті, натиснувши “Сплатити”.
Звертаємо Вашу увагу, що Ви повинні здійснювати оплату послуг авансовим платежем до 1 числа наступного місяця. На рахунку має бути сума, яка дорівнює щомісячній абонплаті.
Увага! Для запобігання відключення послуг просимо проконтролювати наявність на вашому рахунку коштів, достатніх для оплати щомісячної вартості Вашого тарифного плану. У разі недостатньої суми абонент може скористатися послугою “Робота в кредит”.
З повагою, команда PROSTO!

Назад, до новин