Телебачення в форматі ОТТ для мешканців с. Червоногригорівка, Нікопольського району

З 1 січня 2020 року мешканці с. Червоногригорівка, Нікопольського району  мають нагоду скористатись новою послугою – телебачення у форматі ОТТ, з можливістю перегляду понад 160 каналів різноманітної тематики. Як не залишитись без улюблених новорічних фільмів та серіалів після кодування супутникових каналів в січні 2020 року? Ми готові забезпечити кожного сучасним телебаченням з крутою підбіркою каналів без можливості блокування. Головне, що Вам не потрібно купувати жодного додаткового обладнання та витрачати кошти – ми все зробимо за Вас. Переглядайте улюблені телепередачі і фільми одночасно на декількох пристроях: телевізор, планшет, смартфон або персональний комп’ютер.
Увага! Усі діючі інтернет абоненти провайдера Prosto, за умови переходу на тариф “Максимальний”, мають можливість підключити телебачення ОТТ — безкоштовно!
Оновлена тарифна сітка виглядає наступним чином:
“Максимальний” – швидкість до 300 Мбіт/с, пакет телебачення ОТТ “Всесвіт” 160+ каналів, динамічна реальна IP адреса – абонплата 299 грн/міс;
“Оптимальний” – швидкість до 100 Мбіт/с– абонплата 249 грн/міс;

Базовий” – швидкість до 50 Мбіт/с — абонплата 199 грн/міс.
Стандартна вартість підключення – 1000 грн.
Також, Ви маєте можливість підключити окремо послугу телебачення ОТТ “Всесвіт” за 1000 грн з  абонплатою 199 грн/міс.
Усі діючі тарифні плани  стають архівними та недоступними до вибору. Абоненти будуть переведені на нові тарифи  01 липня 2020 року, про що будуть додатково проінформовані.
З повагою, команда Prosto

Назад, до новин