Актуалізація тарифів

Шановні абоненти наступних областей та населених пунктів!
Дніпропетровська область
Покровський район: Андріївка, Братське, Березове, Великомихайлівка, Вишневе, Водяне, Данилівка, Добропасове, Дрозди, Єгорівка, Зарічне, Калинівське, Катеринівка, Коломійці, Левадне, Малинівка, Новомиколаївка, Орестопіль, Орли, Остапівське, Романки, Тернове, Тихе, Чорненкове.
Межівський район: Іванівка.
Новомосковський район: Вишневе, Голубівка, Козирщина, Перещепине.
Солонянський район: Аполлонівка, Надіївка, Солоне
Криничанський район: Червоний Став, Гримуче, Кринички, Новопідгірне, Світлогірське, Суворовське, Червоний Яр, Чернече.
Донецька область
Великоновосілківський район: Зелений Гай, Іскра.
Запорізька область
Запорізький район: приватний сектор міста Запоріжжя
Харківська область
Богодухівський район: Максимівка, Люботин
Сьогодні через воєнну агресію з боку рф ми постійно маємо справу з пошкодженнями або руйнуваннями вузлів зв’язку, великої кількості обладнання та кабелів. Обслуговування мережі стало дорожчим через постійні знеструмлення. Наші техніки працюють 24/7, щоб забезпечити абонентам постійний доступ до інтернету. Зростають ціни на логістику та витратні матеріали для ремонту. Цей рік пройшов важко, але ми стримували ціни на абонплату так довго, як могли. Задля стабільної роботи інтернету на всіх ділянках ми вносимо зміни у вартість щомісячної абонплати.
Звертаємо Вашу увагу, що з 01.01.2023 вступають в дію нові тарифи. Усі абоненти будуть переведені з 01.01.2023 на нові змінені тарифи, аналогічні за назвою. Старі тарифи стануть архівними та недоступними до вибору.
Ознайомитися з новими тарифами ви зможете на сторінці вашого населеного пункту. Додатково ми поінформуємо Вас про зміни в особистому кабінеті, через Viber, SMS та в застосунку My Prosto.
Ще не маєте застосунку My Prosto? Тоді завантажуйте, щоб бути в курсі подій, вчасно отримувати повідомлення щодо змін, акцій та особливих пропозицій.
Зустрінемо Новий Рік разом з швидким інтернетом та сучасним онлайн-телебаченням від Prosto! З прийдешніми новорічними святами!
Залишити заявку на підключення та отримати детальну інформацію про змінені тарифи можна на сайті або зателефонувавши до служби технічної підтримки за телефонами:
0 800 209 939, +38 (044) 233-44-86, +38 (067) 635-52-02, +38 (050) 233-44-86, +38 (093) 170-02-33.
Ваш провайдер Prosto.

Назад, до новин